Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

coca cola

Piu 1.5 litra coca-cola brenda pak minutash, ndërron jetë 22-vjeçari

Një 22-vjeçar në Kinë ndërroi jetë pas piu 1.5 litër Coca Cola brenda 10 minutave. Mjekët thonë se konsumimi i shpejtë i pijes e çoi...

Veprimi i Ronaldos i bëri “gjëmën” Coca-Cola-s, por ja koha kur futbollisti ishte imazhi i saj

Veprimi i Cristiano Ronaldo-s gjatë një konference për mediat para disa ditësh bëri xhiron e rrjetit. Ylli i skuadrës portugeze nuk pranoi që të pinte...

Pogba ndjek shembullin e Ronaldos, por jo me Coca-Colën; largon nga tavolina sponsorin kryesor të Euro2020

Pas Ronaldos, Pogba bëhet futbollisti i radhës që largon nga tavolina ku jepen konferencat për mediat, një tjetër sponsor, atë kryesor të Euro2020. Talenti...

Cristiano Ronaldo i bën “gjëmën” Coca-Colës, gjesti i tij i kushton miliarda dollarë humbje kompanisë

Gjesti i Cristiano Ronaldo, i cili largoi nga tavolina dy shishe Coca-Cola dhe në vendin e tyre vendosi një ujë, i ka kushtuar tepër...

Shembulli i CRISTIANO RONALDO/ Portugezi “zhduk” COCA COLA-n nga tavolina: Mos e pini se ju dëmton (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, por edhe një shembull se suksesi arrihet vetëm me punë.Në konferencën...

Eksperimenti befasues/ Deputeti bën testin e Covid-19 tek Coca-Cola, rezultati del pozitiv (VIDEO)

Deputeti austriak Michael Schnedlitz bëri një eksperiment të thjeshtë, por që habiti të gjithë njerëzit. Ai bëri një test të shpejtë...

Singapori ndalon pijet me sheqer…Coca Cola preket e para: Shpresojmë të mos ndikojë. Pepsi refuzon komentet

Singapori do të bëhet shteti I pare që do të ndalojë me ligj pijet jo të shëdetshme me përqindje të lartë sheqeri, në iniciativën...

Lajmet e fundit