Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

CNN

Ministri i Jashtëm rus nuk kursehet në CNN: Ka shumë p*dha në fushatën presidenciale të SHBA. Gazetarja shpërthen në të qeshura

Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergey Lavrov nuk është kursyer aspak gjatë intervistës në “CNN” kur u pyet nga gazetarja Christiane Amanpour ‏për videon...

Shqiptarja bëhet lajm në CNN, sulmon dy gra myslimane dhe fëmijët e tyre: Këtu jeni në Amerikë

Një 32 vjeçare shqiptare ka zënë hapësirë në të gjitha mediat amerikane përfshirë CNN për shkak se ka sulmuar dy gra myslimane dhe fëmijët...

Gazetarja e CNN nuk i përmban dot emocionet teksa jep lajmin e 5 vjeçarit sirian

Kate Bolduan, gazetare e CNN nuk ka arritur t’i kontrollojë dot emocionet teksa jepte lajmin e 5 vjeçarit sirian Omran Daqneesh, video në të...

Nëse zgjedhjet do zhvilloheshin sot, Donald Trump do bëhej president i SHBA

Rrjeti amerikan CNN ka publikuar të dhënat e sondazhit të fundit për garën presidenciale në SHBA. Sipas sondazhit të CNN, kandidati republikan, Donald Trump,...

“Balili mbrohet nga politikanët”, Ambasada Shqiptare letër CNN: Përgjënjeshtroni lajmin

Zyra e ndërlidhjes së policisë shqiptare në Athinë ka reaguar ndaj publikimeve në median greke, ku aludohet se Klemend Balili ka lidhje me nivele...

“Panama Papers”, CNN raporton nga Tirana për skandalin

Në një artikull të publikuar nga gjigandi amerikan “CNN”, me titull “Panama Papers a very big deal”, bie në sy fakti se ai është...

Janullatos për CNN: Europa e ka snobuar krishtërimin

Primati i Kishës Ortodokse Shqiptare, kryepeshkopi Anastas Janullatos ka dhënë një intervistë për ‘CNN Greek’ ku ka folur rreth situatës globale të shfaqjes së...

Lajmet e fundit