Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

cmimi

Shoqata Hidrokarbureve shpjegon se pse nafta në vend nuk po ulet, ndonëse ka rënë në bursa

Çmimi i naftës së papërpunuar në bursa, treguesi Brent, ka rënë së fundmi në rreth 94 dollarë për fuçi, duke arritur në nivelet e...

Jo 100 mijë euro, “Big Brother VIP Kosova” do t’i japë fituesit shumën e “çmendur” (SHIFRA)

Big Brother VIP Kosova pritet të fillojë në muajin shtator dhe  sigurisht që është zbuluar dhe çmimi i madh që do të marrë fituesi. Jo...

Salianji: Çmimi i naftës në bursë ka rënë, por në Shqipëri vazhdon në stratosferë, ja pse duhet një qeveri e re

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka reaguar me kritika ndaj qeverisë Rama në lidhje me çmimet e karburanteve. Ai është ndalur tek çmimi i naftës,...

Shoqata Hidrokarbureve: Nëse nuk do të ndërhynte Bordi, çmimi i naftës do të ishte 12 lekë/litër më i lirë

Shoqata Hidrokarbureve: Nëse nuk do të ndërhynte Bordi, çmimi i naftës do të ishte 12 lekë/litër më i lirë Një litër naftë tregtohet aktualisht me...

Nafta do shitet me 237 lekë, Bordi vendos ÇMIMET e karburanteve: Ja sa do shiten BENZINA dhe GAZI nga sot

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të shtunë, 7 maj, dhe ka vendosur çmimet e reja për shitjen me pakicë dhe me shumicë të...

Mosndryshimi i çmimit nga bordi i transparencës, importuesit e vajit në vështirësi likuiditeti për furnizimet e reja

Importuesit e vajit të lulediellit paralajmërojnë sërish se nga muaji qershor në treg do të mungojnë furnizimet me këtë produkt, për shkak të rënies...

Akademiku shqiptar Nazim Gruda fiton çmimin “Artikulli më i mirë në hortikulturë 2022”

Akademiku Nazim Gruda ka fituar çmimin “Artikulli më i mirë në hortikulturë 2022” (Best Paper Award, Horticulturae 2022). Shkrimi me temë “The Potential of...

Çmimi i vajit arrin 400 lekë/litër, importuesit: Bordi nuk ndryshon çmimet, rrezikohet furnizimi

Bordi i transparencës të çmimeve të shportës për këtë javë mbajti të pandryshuar çmimet e shitjes të vajit të lulediellit në 321 lekë për...

Bordi fikson çmimet e karburanteve për 7 DITË: Nafta shitet me 233 lekë, ja sa do tregtohet benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 5 Prill 2022 vendosi çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun...

Biznesi në tension të mesëm nuk po paguan faturat me çmimin 18.8 lekë, pritet tjetër shtrenjtim

Nga janari i këtij viti, 7470 biznese të lidhur në tension të mesëm 20,10, 6 kilovolt u nxorën në treg të lirë. Këtyre të fundit...

Lajmet e fundit