Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

cmimi i naftes

Çmimet e karburanteve, Gjergj Bojaxhi: Bordi ka dëmtuar bizneset dhe jo qytetarët

Ish zv.ministri i Energjisë dhe Infrastrukturës Gjergj Bojaxhi teksa ka komentuar çmimin e naftës në vendin tonë, ka deklaruar se vendimet e Bordit kanë...

Ndryshon sërish çmimi i karburanteve, ja me sa do tregtohet nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ka vendosur ndryshimin e çmimit të karburanteve ditën e sotme, më 02.09.2022. Çmimi i naftës me pakicë është ulur nga dita e...

Propozimi i Vasilit: Të shkrihet bordi dhe të ulen taksat e naftës

Teksa çmimi i naftës me pakicë në vend ka shkuar 248 për litër, duke e bërë kështu çmimin më të lartë në rajon, deputeti...

Qeveria merr vendimin/ Balluku: Edhe 3 muaj kompesim nafte për transportin urban, Bordi s’ndikon në rritjen e çmimeve të karburanteve

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku ka komentuar çmimet që vendos Bordi i Transparencës për hidrokarburet, duke thënë se nuk ndikon në çmimin e naftës, pasi është...

Çmimi i naftës, Meta në deklaratë për media: T’i themi ndal rrjepjes së pamëshirshme nga krye-oligarku Edi Rama

Kreu i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se qeveria nuk po merr parasysh propozimet e opozitës për mbrojtjen e qytetarëve nga...

“Bordi bën sikur nuk është vigjilent”, deputeti i PD: Nafta në bursë 92 dollarë, litri sot duhet të ishte 206 lekë

Prej disa ditësh çmimi i naftës në bursë ka pësuar rënie drastike, ndërsa në Shqipëri, Bordi i Transparencës ka vendosur që çmimi të mbetet...

Ulet çmimi i naftës…në bursë

Çmimi i naftës ka pësuar rënie të ndjeshme gjatë ditës së sotme në bursë, ku një fuçi bruto tregtohet me rreth 5% më pak,...

Çmimi i naftës bie në mënyrë drastike në bursë, një fuçi tregtohet me 93 dollarë

Çmimet e naftës ranë me 3% të mërkurën, duke shtuar humbjet pasi të dhënat nga SHBA treguan se rezervat e naftës së papërpunuar dhe...

Petrit Vasili: Nafta në bursë po bie vazhdimisht, bordi i batakçinjve vazhdon vjedhjen e qytetarëve

Deputeti Petrit Vasili ka hedhur akuza të forta në drejtim të Bordit të Transparencës, të ngritur për të menaxhuar çmimin e naftës me qëllim...

Bordi vendos ÇMIMET e reja të KARBURANTEVE: Jemi në monitorim të vazhdueshëm të bursave

Bordi i Transparencës ka vendosur ditën e sotme çmimet e reja për tregtimin e karburanteve me pakicë dhe shumicë në vendin tonë. Bordi ka vendosur...

Lajmet e fundit