Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

CMIMET

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve, rrit naftën dhe benzinën, ja sa do të shitet gazi

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të shtunë çmimin e karburanteve. Sipas vendimit të marrë nga Bordi nafta do të tregtohet me 197...

Bordi ndryshon çmimet e karburanteve, ulet nafta, ja sa do shiten benzina e gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të shtunë dhe ka vendosur të reflektojë uljen e çmimeve, pasi thotë se dhe në bursë ka pasur...

Autoriteti i Konkurrencës nisi monitorimin e tregut, Shoqata: Asnjë kompani nuk ka rritur çmimet e produkteve me qumësht lope!

Shoqata “Industria e Përpunimit të Qumështit” thotë se asnjë nga kompanitë anëtare të shoqatës nuk ka rritur çmimet e qumështit dhe nënprodukteve të tij,...

Ulen nafta dhe benzina, rritet gazi! Bordi ndryshon për herë të katërt çmimet brenda javës

Bordi i karburanteve ka dalë këtë të shtunë përsëri me vendim për të ulur çmimet. Bie në sy rënia e naftës dhe benzinës, ndërkohë...

Bordi ul çmimet e karburanteve, ja sa do shiten nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur të ulë çmimet për të tretën herë brenda javë së fundit, si rrjedhojë e ndryshimit të tregjeve ndërkombëtare. Vihet...

PD kërkesë për shfuqizimin e Bordit të Ushqimit, Sula: Qeveria ka mbushur arkën me xhepat e qytetarëve në kohë krize, çmimet vetëm janë rritur

Gjykata Kushtetuese mbajti sot seancën për shqyrtimin e padisë së Partisë Demokratike për shfuqizimin e Bordit të Ushqimeve. Pas seancës jashtë ambienteve të gjykatës në...

Konfindustria: Nafta duhet të ishte nën 180 LEKË! Bordi ka dy javë që po vonohet, çmimi ka rënë në bursë

Konfindustria shqiptare dënon mosndërhyrjen e Bordit të Karburanteve në rregullimin e çmimeve të naftës dhe produkteve të tjera, pavarësisht se prej ditësh në bursë...

Ndahen Çmimet Kombëtare për Letërsinë, nga Visar Zhiti te Agron Tufa e Anila Kadija, ja cilët janë fituesit për 6 kategori

Juria e ngritur nga Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit ka ndarë mbrëmjen e djeshme Çmimet Kombëtare të Letërsisë për veprat më të mira...

Bordi ndryshon ÇMIMET e karburanteve brenda 24 orëve, UL naftën, ja sa do të tregtohet benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish këtë të shtunë çmimin e karburanteve. Sipas vendimit të marrë nga Bordi nafta do të tregtohet me se...

Bordi fikson ÇMIMET e reja, ja sa do të shiten nga nesër në mesditë nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës i ngritur nga qeveria për kontrollin e çmimeve të karburanteve në vend, ka njoftuar mbrëmjen e sotme çmimet e reja të...

Lajmet e fundit