Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

cmimet ne jug

“E palogjikshme një natë 300 euro”, Edi Rama kritika për çmimet në jug: Marrëzi, njerëzit më lehtë shkojnë në Turqi se në Dhërmi

Kryeministri Edi Rama ka folur sot gjatë takimit me kryebashkiakët, edhe për çmimet e larta në jug të vendit të cilat duket se kanë...

Verë e “NXEHTË” në Dhërmi, 10 MIJË lekë për dy kafe dhe një ujë!

Si gjithmonë çdo vit Dhërmiu na befason me çmimet, të cilat janë më të kripura se ujërat e asaj zone. Sapo filloi sezoni turistik çmimet...

U ‘qatë’ për çmimet në jug por… s’keni parë ende KËTË FATURË

Për ditë të tëra ka qenë kryefjalë e turizmit dhe pushimeve çështja e çmimeve në jug. Pushuesit publikuan disa fatura që...

Replika e një vlonjati për çmimet në jug: Mos e rëndoni muhabetin me të shara, do dilni me brekë nëpër këmbë (E PLOTË)

Është kthyer në një debat të “nxehtë” çështja e çmimeve në jug tanimë që kemi hyrë në pikun e sezonit turistik. ...

Lajmet e fundit