Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

cmimet e reja

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta zbret në 232 lekë/litri, benzina bie në 216 lekë, i pandryshuar mbetet gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të enjte dhe ka vendosur të ulë çmimet. Nafta është ulur me 6 lekë/litri dhe nga pasditja e...

Bordi vendos ÇMIMET E REJA: Nafta shkon në 248 lekë/litri, rritet edhe benzina, gazi mbetet i pandryshuar

Bordi i Transparencës është mbledhur sot dhe ka vendosur çmimet e reja për tregtimin me shumicë dhe pakicë të karburanteve, Bie në sy rritja...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të shitjes së karburanteve

Bordi i Transparencës i mbledhur në datë 10 Maj 2022 vendosi çmimet e reja të shitjes së karburanteve me pakicë dhe shumicë për tregun...

Nafta do shitet me 237 lekë, Bordi vendos ÇMIMET e karburanteve: Ja sa do shiten BENZINA dhe GAZI nga sot

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të shtunë, 7 maj, dhe ka vendosur çmimet e reja për shitjen me pakicë dhe me shumicë të...

Lajmet e fundit