Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

cmime te larta

INVESTIGIMI/ Ilaçet kontrabandë në farmacitë e Tiranës shiten me çmime disa herë në të shtrenjta se në vendet e origjinës

Në farmacitë shqiptare tregtohen edhe barna të cilat janë të paregjistruara dhe që sillen në Shqipëri në mënyrë kontrabandë. Konkretisht bëhet fjalë për medikamentin...

Kriza e transportit detar pritet të sjellë çmime më të larta

Nga makinat, kompjuterat, pajisjet shtëpiake, veshmbathje dhe këpucët… Kriza globale e transportit detar pritet të sjellë çmime më të larta për shumë mallra konsumi. Paul...

Europa goditet nga çmime rekord të larta të energjisë

Çmimet e energjisë kanë alarmuar udhëheqësit evropianë dhe trazuan tregjet globale në javët e para të tetorit, duke ngritur shqetësimet për një krizë karburanti...

Gjashtë mijë lekë sufllaqja në Himarë!

Sezon i ri, avaz i vjetër. Ashtu si çdo vit, edhe këtë sezon turistik çmimet në jug kanë “fluturuar”, pasi pronarët e bizneseve synojnë...

Lajmet e fundit