Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Cllevio

Cllevio “ul gjakrat” me Noizyn, e zbulon për herë të parë: Na pajtoi Dritan Dajti, s’ja prishja dot

Reperi Cllevio Serbiano, prej muajsh është një ndër emrat më të lakuar në media. Kleviol Ahmeti u përfol gjëre e gjatë pas sherrit të...

“Ti je maja e piramidës, kam frikë se do dashurohet edhe e dashura ime me ty”, Cllevio i kërkon falje Noizyt, mirëpo a e...

Dashur pa dashur të gjithë jemi bërë pjesë të sherrit të famshëm mes dy reperave, Noizyt dhe Cllevios. Si duket pas sherreve të shumta, periudhës...

VIDEO/ Cllevio lirohet nga burgu, pritet nga dhjetra njerëz, momenti kur mbërrin në shtëpi dhe puth të dashurën

Rreperi Cllevio Serbian oi icli u arrestua një muaj e gjysëm më parë, është liruar nga burgu në orët e para të mëngjesit të...

Cllevio bën deklaratën e fortë për Noizy dhe Loredanën: E ka kapur prandaj nuk flet me Mozzikun

Dy këngëtarët më në zë të momentit, Loredana Zefi dhe Rigels Rajku, ose ashtu si të gjithë e njohim me emrin e artit, Noizy,...

“Shkoi ti kërkonte falje”, avokati i Cllevios tregon gjendjen e tij: Është i rënduar nga keqtrajtimet

Kleviol Ahmeti apo i njohur ndryshe si Cllevio, gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala e mediave pas sherrit të bijshëm me reperin Noizy. Teksa...

VIDEO/ Megi Pojani kërkon lirimin nga burgu të Cllevios

Reperi i njohur Cllevio ka qenë kryefjala e mediave gjatë ditëve të fundit. Pas sherrit të tij me Noizyn, ai i u arrestua nga...

VIDEO/ Boksieri shqiptar “zbulon” kush e vuri tritolin në lokalin e Noizyt

Përgjatë ditëve të fundit në fokus të mediave ka qenë sherri i bujshëm i Nojzyt dhe Cllevios. Pas sherrit, lokalit të reperit, Noizyt, i’u...

Familja pretendon keqtrajtimin e reperit, “Cllevio” ka 4 ditë pa bukë, nuk i jepet as mjekim në paraburgimin e Fierit

Familja e reperit Kleviol Ahmetaj, i njohur dhe si "Cllevio", thotë se i riu po keqtrajtohet në paraburgimin e Fierit dhe prej katër ditësh...

U arrestua pasi u “zhdëp në dru” nga Noizy, lirohet nga burgu Cllevio Serbiano

Kleviol Ahmeti ose i njohur ndryshe me emrin e artit Cllevio Serbiano, ditën e sotme është liruar nga burgu. Reperi u arrestua dy ditë më...

PAMJE TË RËNDA/ Publikohet video e plotë kur Noizy “masakron” me grushta reperin Cllevio

Ditën e djeshme, Kleviol Ahmeti, i njohur si  “Cllevio Serbiano” u përfshi në një sherr me Noizy-n. Ai kishte shkuar te lokali i reperit...


Lajmet e fundit