Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

cllevio serbiano

Dyshohet se qesja me kokainë iu hap në stomak, Klevio dedikim Lear Kurtit: Vdiq dhe një gango, do më marri malli (FOTOT)

Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur me emrin e artit si Cllevio Serbiano, ka bërë një dedikim në rrjetet sociale për Lear Kurtin. 32 vjeçari...

VIDEO/ “I morëm silenciatorin një beratsi”, Cllevio tregon grabitjen me Stresin: Arkimedi është k**, e kam bërë unë gangëster….

Kleviol Ahmeti ose ndryshe ashtu si dhe të gjithë e njohin me emrin e artit, Cllevio Serbiano, gjatë ditëve të fundit eshtë bërë kryefjala...

Momenti kur arrestohet reperi që u rrah me Noizyn! Policia: Ishte në “Arrest shtëpie” për drogë, u prangos në Lushnje (VIDEO)

Kleviol Ahmeti, reperi i njohur me emrin "Cllevio Serbiano" është arrestuar nga Policia. Mësohet se pas sherrit të djeshëm në lokalin e reperit Rigels...

Lajmet e fundit