Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Citroen

Me “Audi” dhe “Citroen” shpërndanin drogë në Fier, arrestohen 4 të rinjtë, sekuestrohet droga (EMRAT)

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Në pranga  kanë rënë shtetasit Gersi Zika, 34...


Lajmet e fundit