Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

cisterne

Sekuestrohen 300 kg marijuanë në Mal të Zi, droga ishte nisur nga Shqipëria, e kishin fshehur në një cisternë

Në terminalin doganor të Podgoricës, në Mal të Zi është kapur pasditen e sotme një sasi prej 300 kg marijuanë. Mësohet se droga ishte nisur...

TRAGJEDI/ Përmbyset dhe shpërthen çisterna me karburant, vdesin 60 veta

Mediat vendase shtojnë se aksidente të tilla ndodhin shpesh në Afrikë pasi shumë persona marrin përsipër të transportojnë sasi të mëdha lëndësh djegëse.

Shpërthimi i çisternës në Itali, 2 të vdekur, dhjetëra të plagosur

Një shpërthim i fortë ka ndodhur pasditen e sotme në një çisternë në një pikë karburati në Itali. Si pasojë kanë...

Lajmet e fundit