Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Cim Peka

Çim Peka përplaset me Andi Bushatin për Shën Terezën: E gjetëm armikun, është Vito Kapo

Gazetari Çim Peka kritikon transmetimin live të Top Channel, drejtuar nga Sokol Balla dhe të ftuarit e tij në studio lidhur me raportin që...

Kryebashkiaku i Lezhës thumbon deputetin Peza: Pas këtij mandati do ndërrohet me një “të pavarur” nga Top-Channel

Kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj nuk ka aspak mendim pozitiv për deputetin e PS-së, Alfred Pezën. Frrokaj ka ironizuar deputetin në një status të...

Gazetari e pyet: Je për burg apo të duan në burg? Meta: Nuk ka lindur ai që guxon burgun tim, nuk arratisem në ndonjë...

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetarin Çim Peka, i cili e ka pyetur në lidhje me deklaratat e “burgut”...

Çim Peka humbet durimin, kapet keq me Artan Hoxhën në emision (Video)

Gazetari Çim Peka duket se e ka humbur durimin duke dëgjuar kolegun Artan Hoxha në emisionin “Opinion” teksa shpjegonte detajet e pajisjes së përgjimit...

Momenti i sherrit mes Milena Haritos dhe Çim Pekës, gazetari: Ti je e Enver Hoxhës, je e paturpshme (Video)

Ministrja Inovacionit, Milena Harito, është përplasur ditën e djeshme me gazetarin Çim Peka gjatë emisionit “Opinion” ku duke iu rreferuar ligjit të vitit 2009,...

Milena Harito e provokon, Çim Peka shpërthen në emision: Turp, kjo është ministre?! Mos kërko dinjitet…

Diskutimi për fyerjet online në studion e “Opinion”, ka degjeneruar në përplasje verbale mes ministres së Inovacionit, Milena Haritos dhe gazetarit Çim Peka. ...

Aleksandër Çipa i kthen përgjigje Çim Pekës: Gjithë jetën si qen lehe

Në foto një grup gazetarësh shqiptarë gjatë vizitës në redaksitë e gazetës "Zaman" dhe "Zaman today" në Stamboll Por Peka reagoi duke akuzuar...

Gazeta “Panorama” hedh në gjyq portalin e Çim Pekës, i kërkon dëmshpërblim

*Njoftimi i bërë sot nga gazeta "Panorama"  

Lajmet e fundit