Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Cim Peka

Takimi i Metës dhe Veliajt këtë mëngjes te “Kodra e Diellit”, zbulohet i treti si “negociator” në tavolinë

Një ditë pas dështimit të negociatave mes zyrtarëve të lartë të BE-së dhe krerëve të politikës shqiptare, këtë mëngjes, kreu i Kuvendit Ilir Meta...

Plas në media: Vëllai i Çim Pekës takoi ish-kryespiunin maqedonas? TCH “aludon” se ishte Buzhala. Ky quan Sokol Ballën porno star

Disa nga emrat më të njohur të gazetarisë shqiptare janë përfshirë në akuza dhe ofendime përmes shkrmeve dhe lajmeve në mediat e tyre. ...

Rrëfehet Muç Nano: Ç’mendoj për Ballën, Fevziun e Krastën. Nëse 1 ditë lexoj Çim Pekën, do jem çmendur

Gazetari dhe analisti, Mustafa Nano ka dhene nje interviste te pazakonte per Konica.al. Ai ka treguar per profesionin e tij dhe se çfare mendon...

Çim Peka përplaset me Andi Bushatin për Shën Terezën: E gjetëm armikun, është Vito Kapo

Gazetari Çim Peka kritikon transmetimin live të Top Channel, drejtuar nga Sokol Balla dhe të ftuarit e tij në studio lidhur me raportin që...

Kryebashkiaku i Lezhës thumbon deputetin Peza: Pas këtij mandati do ndërrohet me një “të pavarur” nga Top-Channel

Kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj nuk ka aspak mendim pozitiv për deputetin e PS-së, Alfred Pezën. Frrokaj ka ironizuar deputetin në një status të...

Gazetari e pyet: Je për burg apo të duan në burg? Meta: Nuk ka lindur ai që guxon burgun tim, nuk arratisem në ndonjë...

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetarin Çim Peka, i cili e ka pyetur në lidhje me deklaratat e “burgut”...

Çim Peka humbet durimin, kapet keq me Artan Hoxhën në emision (Video)

Gazetari Çim Peka duket se e ka humbur durimin duke dëgjuar kolegun Artan Hoxha në emisionin “Opinion” teksa shpjegonte detajet e pajisjes së përgjimit...

Momenti i sherrit mes Milena Haritos dhe Çim Pekës, gazetari: Ti je e Enver Hoxhës, je e paturpshme (Video)

Ministrja Inovacionit, Milena Harito, është përplasur ditën e djeshme me gazetarin Çim Peka gjatë emisionit “Opinion” ku duke iu rreferuar ligjit të vitit 2009,...

Milena Harito e provokon, Çim Peka shpërthen në emision: Turp, kjo është ministre?! Mos kërko dinjitet…

Diskutimi për fyerjet online në studion e “Opinion”, ka degjeneruar në përplasje verbale mes ministres së Inovacionit, Milena Haritos dhe gazetarit Çim Peka. ...

Aleksandër Çipa i kthen përgjigje Çim Pekës: Gjithë jetën si qen lehe

Në foto një grup gazetarësh shqiptarë gjatë vizitës në redaksitë e gazetës "Zaman" dhe "Zaman today" në Stamboll Por Peka reagoi duke akuzuar...

Lajmet e fundit