Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Cim Peka

Deklarata e PAPRITUR e Sali Berishës: Nuk e përjashtoj rikthimin në krye të PD-së

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë deklaratën e fortë mbrëmjen e sotme i ftuar në “Çim Peka Live”. Ngjarjet e fundit me një rrjedhë të...

Çim Peka “zbulon” lidhjet e Soros me mamanë e Antony Blinken dhe thotë: Nuk është kiamet të mos udhëtosh në SHBA

Gazetari Çim Peka komenton vendimin e DASH për të shpallur non-grata Sali Berishëndhe familjen e tij, duke thënë se “nuk është ndonjë kiamet po...

Ironia e Blendi Klosit: Nuk i shpërndamë dot ndihmat në Berat, se na u shtri Tomor Alizoti para furgonit

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi pasi u pyet “me spec” nga gazetari Çim Peka se “si ka mundësi që PS u votua nga shumica...

Edhe Çim Peka kërkon dorëheqjen e Lulzim Bashës: Kërkoju falje demokratëve, janë aty ku ishin në 2013! Ose largohu

Edhe gazetari Çim Peka i bashkohet thirrjeve të demokratëve, analistëve dhe aktorëve publikë që kërkojnë dorëheqjen e kreut të PD Lulzim Bashës, pas humbjes...

I ftuar te Syri, Meta sfidon hapur Ramën: Bëhu trim dhe hajde sot, merr po deshe dhe “të fortët”e tu. Po ashtu vij unë...

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka sfiduar hapur sot kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama në një përballje televizive, që në fakt ka kohë që...

‘Rama ka kaluar kohë në Dhërmi me banditë dhe kriminelë’, Basha-gazetarit: I di ti shumë mirë, ai ka pasionet e tij të dokumentuara edhe...

Kreu i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha i është rikthyer edhe njëherë deklaratës së tij për kryeministrin Rama, ku shprehej se ky i fundit i...

Përballja Ben Blushi – Çim Peka, gjykata e Apelit merr vendimin: Ja sa para’ duhet t’i paguajë gazetari drejtorit të Top Channel

Gjykata e Apelit në Tiranë ka marrë vendimin për gjyqin e hapur nga Top Channel ndaj portalit Syri.net. Me vendim të...

‘Kush është drejtuesi i Komitetit Teknik?’ Çim Peka vë në siklet doktor Piperon, Armand Duka shkrihet gazit (VIDEO)

Momente të sikletshme këto për doktor Pëllumb Piperon. Çim Peka e ka patur të ftuar përmes një lidhjeje live por e...

Shqipëria në luftë me coronavirusin, njerëzit e medias në luftë me njëri-tjetrin/ Përplasja e Ben Blushit me Çim Pekën, Gazetari i TCH del anëtar...

Kohë të vështira këto kur Shqipëria po lufton me coronavirusin. Por njerëzit e medias kanë një tjetër luftë, atë me njëri-tjetrin dhe sigurisht në...

Ironia e Andi Bejtjes: Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë, Rama ka vetëm një shpresë, të dalë me Çim Pekën në...

Dita e sotme, më shumë se sa një dite në karantinë, i ngjante një dite të zakonshme me lëvizje makinash, njerëz në punë e...

Lajmet e fundit