Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Cim Peka

Deklarata e fortë e gazetarit: Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha

Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pais u shpreh se kolegë të njohur të tij i kanë thënë...

Nuk mban më Gaz Bardhi: Suel Çela punon për Sali BERISHËN! Thërret drejtuesit e PD në Elbasan që të firmosin për të, e di...

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë në konferencën për mediat që ka mbajtur pasditen e kësaj të...

Gazetari Peka “zbulon” bisedën dhe ofendon Gjekmarkajn: S’kishte pirë, ka lindur budalla

Përçarja brenda Partisë Demokratike i ka kthyer përkrahësit e Lulzim Bashës dhe Sali Berishës përballë njëri-tjetrit, tashmë duke degjeneruar edhe në ofendime. Pas një shkrimi...

“Teoria e EVOLUCIONIT” sipas Edi Ogës: Nga Soreca, te Çim Peka

Gazetari Edi Oga njihet për shkrimet e tij thumbuese dhe sarkastike, teksa shpeshherë publikon dhe fotomontazhe të personazheve të njohur politikë. Këtë herë ai ka...

E zbulon gazetari: Lulzim Basha familjarisht është pajisur me vizë për në SHBA pas përjashtimit të Berishës

Gazetari Çim Peka ka thënë mbrëmjen e sotme se kryedemokrati Lulzim Basha është pajisur familjarisht me vizë për në SHBA, pas përjashtimit të Sali...

Deklarata e fortë e gazetarit: Yuri Kim tentoi të fusë Rudina Hajdarin në listën e Partisë Demokratike

Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ku u shpreh se ambasadorja amerikane Yuri...

Çim Peka: Lul, s’të pyet kush ty për të mbledhur Kuvendin, do të shkarkojnë me një fishkëllimë

A do të mblidhet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike? Kjo është pyetja "1 milion dollarëshe", pasi ish-kryeministri Berisha ka deklaruar se do të mbledhë...

Çim Peka: Pa Berishën, Rama e ha Bashën për mëngjes, e ‘Gazin me kallash’ e ka për aperitiv

Gazetari Çim Peka, që drejton Syri Tv, një media e afërt me ish-kryeministrin Sali Berisha, ka sulmuar sot kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, pas...

Habit Çim Peka: Lulzim Basha ka 3 vjet që është “non-grata”, shpëtoi veten nga publikimi i dosjes

Gazetari Çim Peka komentoi vendimin e kryetarit të PD, Lulzim Basha për përjashtimin nga grupi parlamentar të ish-kryeministrit Sali Berisha. Peka tha se Basha është...

Gazetari tregon prapaskenat e vendimit për Berishën: Basha i marrë peng, Yuri Kim nesër do publikonte një letër…

Gazetari Çim Peka ka treguar prapaskenat për vendimin e marrë nga Lulzim Basha për përjashtimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD-së. Ai tha...

Lajmet e fundit

Telegraf

Dita

Gazeta shqiptare

Fjala