Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Cim Peka

Pasi premtoi revolucion antikorrupsion, Meta takon gazetarin në bregdet: Një garues që më ka munguar!

Kryetari i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është zhvendosur për t’u relaksuar në bregdet, pas konferencës ditën e sotme ku premtoi një...

Protesta e PD, Çim Peka: Në 7 korrik nuk rrëzohet Rama, por pas 7 korrikut nuk tallet më me ju

Partia Demokratike do të mbajë më 7 korrik një protestë para Kryeministrisë, për rritjen e çmimeve dhe largimin e të rinjve. Ky është tubimi...

Çim Peka: Një koleg më tha, se kishte dëgjuar në kafene, që treshja Rama-Abazoviç-Ahmeti duan të rrëzojnë Kurtin

Gazetari i njohur Çim Peka thotë se tre politikanët e rëndësishëm shqiptarë, ndër ta dy kryeministrat Edi Rama dhe Dritan Abazoviç së bashku me...

Çim Peka: Vizioni i Berishës shpëtoi BE-në nga gazi rus, Pompeo erdhi për biznes por vizita e tij u abuzua nga maxhoranca dhe Alibeaj

Gazetari Çim Peka thotë se ish-sekretari amerikan i shtetit Mike Pompeo erdhi në Shqipëri për biznes, por vizita e tij u abuzua nga maxhoranca...

Deklarata e fortë e gazetarit: E kam informacion, Rama do vendosë President një shqiptar të Kosovës

Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, pasi është shprehur se kryeministri Edi Rama do të vendosë për President...

Çim Peka: Prokurori që po heton Bashën, i njëjti që realizoi operacionin për goditjen e krimit shqiptar! Mos u habisni kur të dalin lidhje...

Gazetari Çim Peka është ka folur mbrëmjen e sotme për operacionin që u zhvillua nga policia belge kundër mafias shqiptare që trafikon drogë në...

Deklarata e fortë e gazetarit: Anëtarë të Grupit të Rithemelimit kanë dorëzuar në ambasadat perëndimore listën e trafikantëve që ka takuar Basha

Gazetari Çim Peka thotë se anëtarë nga Grupi i Rithemelimit të Partisë Demokratike kanë dorëzuar në ambasadat perëndimore në Tiranë një listë "me emrat...

Çim Peka: SHBA po pranon gabimin për NON GRATA-n e Berishës, s’kanë si ta zhbëjnë

Gazetari Çim Peka ka deklaruar se Shtetet e Bashkuara të Amerikës po pranojnë gabimin për shpalljen non grata të ish-kryeministrit Sali Berisha. Teksa komentoi...

Gazetari Çim Peka sulmon Bashën: Duhet të jesh budalla për t’u mos u shqetësuar për situatën politike

Gazetari Çim Peka ka sulmuar kreun e PD-së Lulzim Basha, duke e quajtur “budalla” pasi nuk është i shqetësuar për situatën politike. Këtë deklaratë...

Deklarata e fortë e gazetarit: Lulzim Basha ka informuar ambasadorët se i kërcënohet jeta e vajzave nga Sali Berisha

Gazetari Çim Peka ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pais u shpreh se kolegë të njohur të tij i kanë thënë...

Lajmet e fundit