Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

cim brahimi

Lazaratasi i pafat, mbaron burgun për drogë në Greqi, arrestohet përsëri, në Shqipëri del i shpallur në kërkim për hashash (EMRI)

Një 53 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia në Greqi dhe është ekstraduar në vendin tonë, pasi ish-Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar...

Lajmet e fundit