Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Ciljeta

U tha se hoqi Albanin nga Instagrami dhe shtyu dasmën, reagon e revoltuar Çiljeta: Ju keni lujt mendsh…

Këngëtarja shqiptare Çiljeta Xhilaga është duke shijuar lidhjen e dashurisë me portierin e Partizanit, Alban Hoxha. Shpesh herë dyshja është përfolur në medie për lidhjen...

Me foton e rrallë për përvjetor, Çiljeta e zbulon për herë të parë sa vite ka me Alban Hoxhën

Një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar janë Çiljeta dhe Alban Hoxha. Lidhja e tyre është komentuar gjerë e gjatë në media,...

Albani po shkon drejt Arabisë Saudite dhe të gjithë po pyesin: Po me Çiljetën çfarë do të ndodhë?

Prej pesë vitesh Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit, Alban Hoxha po jetojnë një histori dashurie. Mirëpo, si duket sezoni i ardhëm ka turbulluar paksa...

Çiljeta dhe Albani janë gati t’i thonë përgjithmonë “Po” njëri-tjetrit, dyshja merr vendimin e madh

Çiljeta Xhilaga prej pesë vitesh po jeton një histori dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Që prej momentin kur dyshja bëri publike lidhjen e...

“Braktisi” Berishën, Julian Deda bën “premtimin” live: Do ta rikthej Çiljetën

Mbrëmjen e djeshme më emosionin “Soiree” një ndër të ftuarit ka qenë aktori i njohur i humorit, Julian Deda ku diskutoi mbi figurat shqiptarë...

Ka 10 vite që agjëron, habit Çiljeta, tregon sa kile ka shtuar muajt e fundit

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka pranuar se është një besimtare e devotshme myslimane dhe se ka agjëruar prej 10 vitesh. ...

Nis agjerimi, Çiljeta mbulohet me shami, publikon foto në mes të natës duke falur namazin: Zoti na i pastroftë zemrat tona (MESAZHI)

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka bërë një urim të veçantë me nisjen e muajit të shenjtë të Ramazanit. Sot ajo...

Pas fotove provokuese, Çiljeta shfaqet sërish e mbuluar: Gati për faljen e namazit

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në shami, ndërsa...

U tha se janë ndarë, Çiljeta dhe Alban Hoxha fotografohen së bashku në një bar

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe  është komentuar gjatë lidhur me jetën e saj private. Ajo është përfolur shpesh për lidhje...

Lajmet e fundit