Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Çiljeta xhilaga

Çiljeta vjen me një tjetër ndryshim: E gjeta në moshën 31 vjeç…

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka vendosur të bëjë një tjetër ndryshim. Çiljeta ka treguar për emisionin da’Sara se ka vendosur tela për rregullimin e dhëmbëve....

Si iu përgjigj kryeministri Rama kërkesës së Çiljetës për dhuratën e ditëlindjes

Çiljeta Xhilaga para dfy ditësh, festoi 32 vjetorin e saj të lindjes dhe kërkoi një dhuratë nga kryeministri Edi Rama, teksa ishte e ftuar...

Shpërthen Çiljeta në transmetim, një djali i ri i përmend të birin Fernando

Shpërthyes është reagimi i Çiljeta Xhilagës e ftuar në “6 ditë pa Ermalin” kur një djalë i ri, i pyetur nga gazetari guxon t’i...

Çiljeta dhe Fernando festojnë ditëlindjen në një ditë, këngëtarja shkruan dedikimin emocionues

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe djali i saj Fernando festojnë sot, në një ditë, lindjen e tyre. Për Çilljetën ky 5 shkurt është i...

Lajmet e fundit