Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Çiljeta xhilaga

Zbulohet fobia e Çiljetës, këngëtarja e ‘tmerruar’ në avion (Video)

Çiljeta paska një fobi që nuk e kemi ditur deri më tani. Në videon e publikuar këngëtarja shihet e tmerruar gjatë kohës që avioni...

Provokon Çiljeta, nga gjoksi e kthen aparatin te të pasmet

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjithmonë është lakuar në media e publik për gjoksin e saj me përmasa të mëdhaja dhe kështu ndoshta si "pa të...

Si stërvitet Çiljeta? Shikoni këtë video

Sezoni i verës po afron dhe personazhet e njohur te showbiz duan të jenë sa më në formë, për të qenë kështu edhe sa...

Çiljeta merr një dhuratë nga portieri, e quan “lali im”

Tashmë nuk ka më asnjë sekret. Çiljeta ka një simpati të veçantë për portierin Alban Hoxha i cili ditën e sotme i...

Lajmet e fundit