Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Çiljeta xhilaga

Çiljeta te Kënga Magjike, këngëtarja drithëron publikun me performancën e saj (VIDEO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga pas dy vitesh shkëputje ka vendosur të marrë pjesë sërish në festivalin “Kënga Magjike”. Balada e sjellë nga këngëtarja...

A është Çili xheloze për Albanin? Këngëtarja: Femrat e bukura janë më xheloze se një femër zyre me syze qorri

E ftuar në “Top ShowMagazine” Çiljeta Xhilaga është pyetur nëse është xheloze për partnerin e saj që siç të gjithë e dimë është portieri...

Lidhja me Alban Hoxhën, flet për herë të parë Çiljeta Çilaga, ja si qendron e vërteta

Pas  shumë thashethemeve dhe lajmeve të publikuara në portalet rozë, këngëtarja e njohur Çiljeta Çilaga ka folur për raportin e saj me portierin e...

Çiljeta godet sërish! Baladë e paparë, sensuale, perfekte… Vetëm nën shoqërinë e Alores

Çiljeta Xhilaga godet sërish. Çili një këngëtare që sjell vetëm hite më në fund ka publikuar superbaladën e dashurisë “Pa ty jetoj” në bashkëpunim...

Pas lajmit për ndarjen nga portieri Alban Hoxha, reagon Çiljeta: Kam vendosur të ndjek rrugën ligjore

Ditën e sotme në shtypin e shkruar dhe online u përhap lajmi për ndarjen e çiftit Alban Hoxha dhe Çiljeta Çilaga. Lajmi në...

Lajmet e fundit