Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Çiljeta xhilaga

Ishte infektuar me Covid-19, Çiljeta Xhilaga humb babin e saj

Babai i Çiljetës, Ferdinand Xhilaga, është ndarë nga jeta, pas infektimit nga Covid-19. Pak ditë më parë, këngëtarja ishte e ftuar...

Trëndafila të kuq ku shkruhet ‘Të dua’ dhe unazë në gisht, çfarë po ndodh me Çiljetën dhe portierin Hoxha?

Prej shumë kohësh, Çiljeta dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha janë në një lidhje dashurie. Fillimisht lidhja e tyre u mbajt...

Fernando fillon klasën e parë, Çiljeta i bën dedikimin emocionues: Tek ti shoh veten, por ke edhe një pjesë të madhe nga babai yt…

Djali i këngëtares së njohur Çiljeta Xhilaga, Fernando ka nisur sot klasën e parë. Fernando është ulur sot për herë të...

Çiljeta dhe Albani e bëjnë lidhjen familjare, zbulohet marrëdhënia e këngëtares me kunatat (VIDEO)

Marrëdhënia e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e skuadrës së Partizanit Alban Hoxha është komentuar shumë në media. Ndonëse dyshja nuk...

Nënë për herë të dytë? Çiljeta Xhilaga tregon të vërtetën e planeve

Këngëtarja e njohur Çiljeta ka dhënë një intervistë  mbrëmjen e djeshme për ‘Mirage’.  Ajo ka folur për karrierën e saj muzikore...

Pas 1 viti pauzë, Çiljeta rikthehet me 3 këngë të reja (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka dhënë lajme të bukura për fansat. Ajo ishte e ftuar mbrëmë në një intervistë për...

Çiljeta Xhilaga heq shaminë, përvëlon me FOTOT provokuese pa reçipeta

Këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga që prej fillimit të muajit të Ramazanit e kemi parë të mbuluar me shami. Ajo njoftoi...

Mëngjesi i këndshëm i Çiljetës, nuk do ta besoni si e zgjon Fernando

Pavarësisht viteve që shkojnë, Çiljeta vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale,...

‘Alien në Fier?’ Çiljeta Xhilaga tregon eksperiencën e saj: Më dridheshin gjunjët…

Prania e jashtëtokësorëve në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar dhe mbi të gjitha me plot mister në...

Nxehet keq Çiljeta: Duke u marrë me jetën e të tjerëve do t’ju ikin gratë e juaja nga duart

“Çiljeta Xhilaga i jep fund bashkëjetesës 3 vjeçare me portierin e Partizanit, detaji që zbuloi tradhtinë”. Ky titull me të cilin...

Lajmet e fundit