Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

cigare

Efektivët e “5-ës” neglizhuan detyrën? Në xhupin e 26 vjeçarit që vdiq brenda Komisariatit u gjetën cigare dhe çakmak

Arben Mici, 26 vjeç, humbi jetën mbrëmjen e të shtunës si pasojë e një zjarri që ra në dhomat e paraburgimit të Komisariatit nr.5,...

Zbulohet shkaku i zjarrit në Kadastrën e Durrësit, kishin harruar një cigare ndezur

Ditën e sotme zyrat e serverave në Kadastrën e Durrësit u përfshinë nga flakët dhe shkak për gjithë këtë u bë një cigare e...

Prodhuesi i Marlboro: Pas 10 viteve s’do ketë më cigare!

Një prej kompanive më të mëdha në botë për prodhimin e duhanit, Philip Morris International paralajmëron fundin e cigareve gjatë 10 viteve të ardhshme. Shefi...

Trafikim ndërkombëtar i cigareve me vlerë 7.5 milionë euro, arrestohen 3 persona në Itali, mes tyre dhe një shqiptar

Autoritetet italiane kanë sekuestruar një sasi të madhe cigaresh me vlerë 7.5 milionë euro . 'Trento' rapoton se pas 4 vitesh...

U futën në Shqipëri pa pullë fiskale, sekuestrohen 80 mijë paketa në Hanin e Hotit

Në pikën kufitare të Hanit të Hotit është sekuestruar një sasi prej 80 mijë paketa cigaresh të papajisura me pullë fiskale. ...

Shqiptari gjen këmbën e tij të prerë në paketën e cigareve, lajmi bën xhiron e botës

Një 60 vjeçar shqiptar është habitur kur pa se këmba e tij e prerë ishte përdorur si foto sensibilizuese në një paketë cigaresh pa...

Cigare kontrabandë nga Maqedonia, bllokohet autobusi në portin e Durrësit, arrestohet 32-vjeçari

Policia Kufitare ka bllokuar në Portin e Durrësit një autobus me cigare kontrabandë. Mësohet se cigaret vinin nga Maqedonia, ndërsa është arrestuar një person....

Sekuestrohen 1000 koli me cigare kontrabandë në Portin e Durrësit

Strukturat e Hetimit Doganor kanë sekuestruar 1000 koli cigare kontrabande në Portin e Durrësit. Drejtoria e Hetimit Doganor, ushtroi kontroll në kontenierin...

Lajmet e fundit