Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

cifti

Himara dhe Rubiku, binjakët e çiftit nga Kosova vijnë në jetë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”

Një çift i ri nga Kosova kanë zgjedhur Tiranën për të sjell në jetë fëmijët e tyre. Mund të jetë dhe e rastësishme pasi...

Çifti me probleme gjenetike arrin të lind një fëmijë të shëndetshëm falë profesor Hakan Satiroglu dhe Klinikës së Fertilitetit Hygeia

Historia e Violetës dhe Ylberit është nga ato histori njerëzore që kur e dëgjon të bën të përjetosh shumë ndjesi bashkë, ka brenda trishtim,...

VIDEO/ “Ti je njeri pa t*pe”, gruaja i shkatërron lokalin ish-burrit: Të rrah sepse të dua…

Sërish është risjellë në qendër të publikut historinë e Sarandës, atë ku Brandoni dhe ish-bashkëjetuesja e tij vijojnë sherrin me njëri-tjetrin si macja me...

20 sekondat e fundit të çiftit Muskurti, del VIDEO: Autori shkon qetësisht dhe i vret në biznesin e tyre, largohet ngadalë në këmbë

Dritan dhe Nora Muskurti, prindër të tre fëmijëve të mitur, janë vrarë pasditen e kësaj të marte në biznesin e tyre në Tiranë, në...

FOTOT: Ky është çifti që u vra në Tiranë, Arsen Muskurti qëlloi vëllanë dhe kunatën për agjencinë e udhëtimeve, çonin besimtarë në Mekë

Dritan dhe Nora Muskurti, prindër të tre fëmijëve të mitur janë vrarë pasditen e kësaj të marte në biznesin e tyre në Tiranë, në...

Të përqafuar në festivalin e Dua Lipës, Donaldi dhe Bora nuk fshihen më, e publikojnë vetë FOTON

Donald Veshaj dhe Bora Zemani ishin për shumë muaj në qendër të mediave rozë, pas përfundimit të edicionit të parë të BB VIP, ku...

Marrëdhënie intime gjatë ndeshjes, policia nis hetimet për çiftin qejfli (VIDEO)

Policia në San Francisco në SHBA dhe konkretisht në zonën e Oakland ka nisur hetimet pas raportimeve se një çift u përfshinë në marrëdhënie...

Në fillim i dërgonte buqeta me lule e dhurata, më pas kërcënime, si e përndoqi ish-të dashurën 27 vjeçari nga Tirana

Një 27-vjeçar e përndoqi ish të dashurën e tij përmbi një vit, jo vetëm duke e kërcënuar, por njëherazi edhe duke i dërguar dhurata...

Prindërit shqiptarë bëjnë synet djalin, autoritetet zvicerane i marrin 6-vjeçarin familjes, babai në pranga

Autoritetet e Zvicrës i kanë marrë djalin 6 vjeç familjes shqiptare, pasi prindërit akuzohen për dhunë. Bëhet me dije se familja kishte bërë synet djalin...

Aksident te Rruga e Kombit, lëndohet çifti i bashkëshortëve nga Kosova, nisen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit. Mësohet se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, pranë...

Lajmet e fundit