Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

cifti pasho

Vrasja makabre e çiftit në Itali, flet për herë të parë Taulant Pasho: Elona pak ditë pas ngjarjes më ktheu një shumë parash, s’raportova...

Ka folur për herë të parë për togat e zeza Taulant Pasho, djali i Shpëtim dhe Teuta Pasho, të cilët u gjetën disa muaj...

Detaje nga vrasja e çiftit Pasho në Itali, misteri i shtëpisë ‘fantazmë’ që mund të hedhë dritë mbi zhdukjen e tyre

Ekziston një shtëpi e dytë, përveç asaj në via del Pantano, e cila mund të ketë të bëjë me zhdukjen e bashkëshortëve Pasho, kufomat...

Lajmet e fundit