Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

cifti kosovar

Familja shqiptare trondit Zvicrën, pas sherrit, burri dhunon gruan deri në vdekje

Një ngjarje e ndodhur në një familje kosovare më 12 mars të këtij viti ka tronditur Zvicrën. Sherri mes dy bashkëshortëve N.B., dhe F,B.,...

Lajmet e fundit