Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Çifti i bashkëshortëve

Çifti i bashkëshortëve rrahin dhe grabisin tregtarin, 75-vjeçari në gjendje të rëndë

Një tregtar rrobash është grabitur mesditën e sotme në qytetin e Peqinit. Mësohet se një çift bashkëshortësh kanë lidhur dhe kanë...

Lajmet e fundit