Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

cifti i bashkeshorteve

Ishte xheloz dhe dogji gruan për së gjalli, detaje TRONDITËSE nga ngjarja në Kavajë: Burri u varë vetë në pemë

Detaje të reja tronditëse janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë. Bëhet me dije se burri...

Lajmet e fundit