Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

çifti

Pamje të frikshme nga përmbytja në Austri, momenti kur uji merr para çiftin, një person hidhet në mes të rrjedhës dhe i shpëton

Një akt heroi i një burri austriak i ka shpëtuar jetën një çifti turk në Austri, pasi reshjeve të shumta përmbysën qytetin Hallein. Pas shiut...

Plagosi me çifte motrën në Vlorë, arrestohet pas dy ditësh 60-vjeçari

Policia e Vlorës ka arrestuar 60-vjeçarin, i cili dy ditë më parë plagosi me armë motrën e tij. Bëhet me dije se në prang aka...

Lajmet e fundit