Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ciftet

Aktori i “Game of Thrones” shkon me gruan në event, habiten fansat

Hafthor Julius Bjornsson, një nga aktorët e sezonit e 8-të të Game of Thrones u shfaq së fundmi në ceremoninë për inagurimin e sezonit...

‘Dance With Me’ nis së shpejti, konfirmohen zyrtarisht çiftet që do konkurojnë

Edicioni i pestë i “Dance With Me” pritet të fillojë së shpejti në Tv Klan. Ndërkohë, pak nga nisja e...

Pas sherrit me burrin i tha të flinte në kolltuk, në mëngjes e gjeti të vdekur

“Por kjo punë po e shkatërronte atë. Shëndeti i tij po përkeqësohej gjithnjë e më shumë dhe ai ishte gjithmonë i këputur”. “Edhe...

Personat që bëjnë këtë gjë, bëjnë gjithashtu më shumë seks se të tjerët

Një studim i ri nga “Millennial Sex Survey by SKYN Condoms”, ka treguar se tymuesit e marijuanës kanë një rerformancë më të lartë seksuale....

Lajmet e fundit