Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

cifte

I vranë me çifte kalin, Farma Sotira Agroturizëm thirrje: Të zbardhet ngjarja dhe të dënohen autorët!

Farma Sotira Agroturizëm ka bërë me dije se kalin e tyre, Balashin, e kanë vrarë sot në zonën e Shelgurit me çifte persona të...

“ Më jep KAFE ose të dërgova në komisariat për gjeste të turpshme”, policët në Tiranë kapin çiftet që shëtisin dhe i shantazhojnë

Në zonën e Kasharit në Tiranë, efektivët e Policisë kanë rënë pre e kamerës së fshehtë, teksa shantazhojnë çifte, duke u thënë t’u jaoin...

Gjyshi plagos me çifte mbesën 25 vjeçe në Patos, detajet e para

Një 25 vjeçare është plagosur me çifte nga gjyshi i saj ditën e sotme në Patos. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në mënyrë aksidentale, teksa...

Parandalohet krimi, i nxori çiften bashkëfshatarit pas sherrit, arrestohet 52-vjeçari në Pogradec, sekuestrohet arma

Një 52-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi ka kërcënuar me armë zjarri një person. Shtetasi A. H., 52 vjeç (pronari i...

“Mbajnë nga dy mace dhe qen”, Papa Françesku kritikon çiftet që nuk duan të kenë fëmijë: Qesharake, pasuria e prindërimit po humbet!

Papa Françesku ka kritikuar çiftet të cilët zgjedhin të mos kenë fëmijë. Ai ka thënë se është qesharake që ata zgjedhin të mbajnë nga...

E rëndë, një person vetëvritet me çifte, familjarët gjejnë trupin e pajetë brenda në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në rrugën “Ramazan Bogdani”, pranë ish-stacionit të trenit në Tiranë. Një 87-vjeçar është gjendur nga...

E RËNDË në Vlorë/ Vëllai i dehur plagos me çifte motrën, e plagosura niset me urgjencë drejt spitalit (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku vëllai ka plagosur me çifte motrën e tij.Mësohet se 66 vjeçarja e...

Karantina e Covid ‘përplas’ çiftet, psikologia sugjeron metodat si t’i bëni ballë krizës

Nga Shirla Preni Situata emergjente që ka përfshirë të gjithë botën ka shtuar ankthin dhe pasigurinë për të gjithë ne. Njeriu...

Arrestohet shqiptarja në Itali, i gjenden municione në çantë

Një grua shqiptare është ndaluar nga autoritetet italiane pasi ka rezultuar të ishte e pajisur me dokumente false. Gruaja, identiteti i...

E rëndë në Tiranë, burri vetëvritet me çifte

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në Tiranë, në zonën e Kombinatit. Policia bën me dije se një 69-vjeçar me...

Lajmet e fundit