Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

cift

Nga njohja me Genc Prelvukajn deri te marrëdhënia me djalin e tij, Eni Koçi i tregon të gjitha

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashur në showbizin shqiptar dhe atë kosovar. Prej vitesh ata kanë publike lidhjen...

Tentohet të grabitet një çift në Korçë, autori largohet në drejtim të paditur

Një person ende i paidentifikuar ka tentuar të grabisë një çift pak minuta më parë në një zonë periferike të Korçës, në afërsi të...

Më në fund! Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

Prej kohësh në shtypin rozë përflitet për një lidhje të mundshme dashurie mes aktorit Romeo Veshaj dhe këngëtares Jonida Maliqi. Dyshja...

TRONDITËSE/ Vdes çifti 5 minuta pas përfundimit të dasmës, makina fluturon disa herë

Policia shton se drejtuesi i kamionit nuk ka qenë në gabim gjatë drejtimit të mjetit. Megjithatë, ai i është nënshtruar testeve të alkoolit...

U tha se janë ndarë, Çiljeta dhe Alban Hoxha fotografohen së bashku në një bar

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe  është komentuar gjatë lidhur me jetën e saj private. Ajo është përfolur shpesh për lidhje...

Tentuan pengmarrjen e vëllait të drejtorit të ALUIZNI-t, lihet në burg çifti i të dashurve (EMRAT)

Gjykata e Elbasanit, ka lënë në burg dy të arrestuarit Bexhet Musmuça dhe të dashurën e tij pasi u arrestuan për tentativën e pengmarrjes...

E RËNDË në Berat, çifti hidhet nga kati i 6-të i pallatit

Më datë 30.11.2018, rreth orës 07:00, në vendin e quajtur “Pjeshkorja”, në lagjen “30 Vjetori”, Berat, shërbimet e patrullës konstatuan një çift të...

Aksident në qendër të qytetit, çifti i bashkëshortëve në gjendje të rëndë (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qendër të qytetit të Beratit. Autobusi i linjës Berat-Tiranë ka përplasur...

Të moshuarit thyejnë rekordin botëror, 80 vite të martuar

Një çift të moshuarish kanë thyer rekorin botëror Gines pasi kanë hyrë në vitin e 80 të martesës. Bashkëshortët Masao dhe...

Lajmet e fundit