Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Chiara Ferrgani

Chiara Ferrgani publikon momentin kur fitoi Italia dhe reagimi i Fedezit na ka bërë të mbajmë “barkun me duar” nga të qeshurat (Video)

Teksa të gjithë mbrëmjen e kaluar i patëm sytë në finalen e “Euro 2020”, Chiara Ferrgani ka publikuar videon e momentit kur Italia arriti...

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi! Chiara Ferrgani sjell në jetë vogëlushen e saj dhe na prezanton me portretin e ëmbël të Vittorias

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundit dhe Chiara Ferrgani është bërë nënë për herë të dytë. Çifti më i përfolur në mediat rozë Chiara...

Lajmet e fundit