Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

Charalambos Anagnostopoulos

Pamjet e shoqërimit të 32-vjeçarit që vrau gruan, Policia e pajis me antiplumb nga frika se mos e vrasin (VIDEO)

Piloti 32-vjeçar Babis Anagnostopoulos pranoi mbrëmjen e djeshme se vrau bashkëshorten e tij, Caroline Krouts. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e 11 majit pas debateve që...

Inskenimi i vrasjes së Caroline nga bashkëshorti, Komuniteti i Emigrantëve Shqiptarë: Jemi të tronditur, mediet greke të kërkojnë falje

Komuniteti i Emigrantëve Shqiptarë në Greqi ka shprehur dhimbje për vrasjen e 20 vjeçares britanike Caroline Krouts nga burri i saj grek Charalambos Anagnostopoulos,...

“Pra Carolinën nuk e kanë vrarë shqiptarët”, Braçe: Krimi s’ka kombësi, media greke e mbytur nga steriotipet të kërkoj ndjesë

ZëvëndësKryeministri Erion Braçe ka reaguar për lajmin që tronditi Greqinë, ku pas shumë akuzave për shqiptarët, doli që Charalambos Anagnostopoulos është autori i ngjarjes së...

SHOKUESE/ Nuk do ta besoni çfarë bëri 32-vjeçari grek në varreza, pak para se të arrestohej për vrasjen e gruas së tij

Një përqafim si i Judës. Ky mund të ishte një përshkrim i gjestit që më shumë se sa tradhëtar, ishte i pështirë. 32-vjeçari Charalambos...

E BUJSHME/ Pas 8 orësh në pyetje, Anagnostopoulos pranon krimin dhe tregon pse e mbyti për vdekje gruan e tij Caroline

Piloti 32-vjeçar Charalambos Anagnostopoulos u arrestua sot nga policia greke dhe pas 8 orësh marrje në pyetje, ka pranuar vrasjen e gruas së tij,...

“I njoha se flisnin shqip”, si u mundua 32-vjeçari të përfshinte shqiptarët në vrasjen e gruas së tij, mediat greke “e mbështetën”

Një ngjarje e tmerrshme ndodhi në 11 maj të këtij viti, ku u mësua se në Greqi u vra 20-vjeçarja Caroline Krauts, nënë e...

Merr fund MISTERI në Greqi: 20-vjeçaren Caroline e mbyti dhe e vrau burri i saj grek, gjithçka ndodhi në sy të vajzës së vogël

Policia greke ka arrestuar Charalambos Anagnostopoulos, pilotin 32-vjeçar i cili ishte burri i viktimës Caroline Krauts. Mediat greke prej shumë kohësh patën një fushatë...

Bashkëshorti i 20-vjeçares që u mbyt nga hajdutët rrëfen minutat e tmerrit: Dëgjoja gruan që bërtiste, fëmija qante…

Ka folur për mediat bashkëshorti i 20-vjeçares Karoline e cila u mbyt nga hajdutët gjatë një tentative grabitjeje në shtëpinë e tyre. Ai ka...

Lajmet e fundit