Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

chanel

Rënia e euros, turistët amerikanë vërshojnë në dyqanet firmato të Parisit

Një turiste amerikane thotë se ka blerë katër fustane në butikun luksoz të LVMH në Paris, e tunduar nga rënia drastike e monedhës euro. Euro...

Tashmë ka tre njerëz me pasuri mbi 100 miliard dollarë

Bernard Arnault, njeriu më i pasur në Europë i është bashkuar tashmë Jeff Bezos dhe Bill Gates në klubin më ekskluziv të njerëzve me...


Lajmet e fundit