Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

cfare u miratua

Nga dekreti i Metës, te përkthyesit zyrtar dhe ligji për “të huajt”; çfarë miratoi sot Kuvendi

Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar sot disa projektligje të rëndësishme, një prej të cilave dhe dekret i Presidentit Ilir Meta. Kreu i shtetit kishte...

Lajmet e fundit