Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

Çeshtja 'Reket'

Çështja ‘Reket’, Zaev mohon përfshirjen në zhvatje dhe korrupsion

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar përfshirjen në skandalin 'Reket', ku dyshohet të jetë përfshirë edhe prokurorja e Prokurorisë Speciale, Katica...

Lajmet e fundit