Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

certifikate vaksinimi

Shqipëria vend i sigurtë, Manastirliu kërkon njohjen e certifikatës elektronike të vaksinimit në Samitin e Ministrave të Shëndetësisë të Ballkanit

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka marrë pjesë në Samitin e Ministave të Ballkanit Perendimor, i drejtuar nga Ministri Gjerman i...

Rama në Budapest, arrihet marrëveshje për njohjen e certifikatave të vanksinimit anti Covid, së shpejti hapen kufijtë mes Shqipërisë dhe Hungarisë

Kryeministri Edi Rama prej ditës së djeshme ndodhet në një vizitë zyrate në Budapest. Bëhet me dije se sot për herë të parë është arritur...

Nuk janë miratuar nga EMA, Manastirliu tregon nëse qytetarët që kanë marrë vaksinat ruse dhe kineze do të pajisen me certificatë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrotjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka qetësuar të gjithë qytetarët që kanë marrë vaksinën ruse apo atë kineze. Në një intervistë për...

Lajmet e fundit