Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

cerrik

Dy aksidente në pak minuta në Korçë dhe Cërrik, 2 të plagosurit nisen me urgjencë në spital

Dy aksidente kanë ndodhur brenda pak minutash në Korçë dhe Cërrik. Aksidenti në Korçë ka ndodhur në unazën e qytetin, ku janë përplasur dy...

Vjedhje makinash dhe trafik droge, kush është 22-vjeçarja nga Skrapari dhe i riu nga Cërriku që bashkëpunonin me bandën greke (FOTO)

Policia greke ka publikuar emrat dhe fotot e një grupi kriminal të goditur në 20 maj 2021 pas akuzave për vjedhje automjetesh dhe trafik...

U përdhunua nga një banor i zonës kur po lypte në Cërrik, rrëfimi i 13-vjeçarit: Vrapova por më ndoqi, më çoi te varrezat…(E PLOTË)

Një 13-vjeçar ka rrëfyer se është abuzuar seksualisht nga një 18 vjeçar, rreth 6 muaj më parë në Cërrik. Ai ka treguar se ka qenë...

PS merr fitoren në një tjetër bashki, mbyllet numërimi në Cërrik (REZULTATET)

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Cërrik. Në këtë bashki kryeson Partia Socialiste me 8629 vota, ndjekur nga PD me 4322 vota...

Rama sulmon opozitën nga Cërriku: Ata janë gati ta djegin Shqipërinë për pushtetin e tyre. Premtojnë mijëra euro si Sudja dhe Xhaferri

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot në Cërrik, ku krahas ntemës për rindërtimin dhe pandeminë, nuk ka nguruar të sulmojë dhe opozitën. Sipas tij...

Mjeti del nga rruga në Elbasan dhe shpërthen në flakë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Cërrik-Gramsh, por fatmirësisht nuk ka pasur viktima. Ngjarja ka ndodhur pranë digës së liqenit....

Policia i ‘bastis’ shtëpinë 26 vjeçarit në Cërrik, gjen drogë, fara hashashi dhe municion luftarak

Një 26 vjeçar nga Cërriku ka rënë në prangat e Policisë pasi nga kontrolli që i është bërë në shtëpi, i është gjetur drogë,...

Në Fier u thyen xhamat e selisë, digjet banderola e Partisë Socialiste në një tjetër qytet të vendit

Një tjetër incident regjistrohet në vendin tonë kur na ndajnë një muaj nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.Pas ngjarjes së ndodhur disa ditë më...

Plagosi me sende të forta një person, arrestohet 48 vjeçari në Cërrik

Një 48 vjeçar në Cërrik është arrestuar pasi ka plagosur me sende të forta një person. Policia njofton se është arrestuar...

E rëndë në Cërrik/ Ra nga shkallët e betonieres, ndërron jetë 53 vjeçari, arrestohet administratori i firmës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik. Një 53 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga shkallët e një...

Lajmet e fundit