Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ceremoni

Princ Leka dhe Princesh Elia dëshmitarë në martesën historike: Ishte lumturi e madhe të përjetonim kurorëzimin e dashurisë së dy miqve tanë

Princ Leka së bashku me Princeshën Elia javën e kaluar morën pjesë në martesën historike të Princit Imperial George Romanoc dhe Princeshës Victoria. Përmes një...

‘Mos jepni dorën në ceremonitë mortore’, Veliaj: Mbyllen qendrat sociale, do t’ju shërbejmë në shtëpi. Reduktohen orët e punës për punonjësit me fëmijë të...

Kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj ka njoftuar mbylljen e qendrave sociale në Tiranë, pork jo nuk do të thotë se nuk do të...

Betohet Pjerin Ndreu për Bashkinë e Lezhës, në ceremoni edhe kryeparlamentari i Maqedonisë së Veriut

Konstituohet Këshilli Bashkiak i Lezhës dhe betohet kryebashkiaku i ri Pjerin Ndreu. Prezent në ceremoni ishte ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj,...

Lamtumira e fundit për Zarife Hasanajn, Rudina dhe Kiri Hajdari bashkë në ceremoninë mortore

Nëntetarja Zarife Hasanaj, e cila humbi jetën në Letoni u përcoll sot për në banesën e fundit. Ushtarakes iu dha lamtumira...

Ceremonia jubilare, Universiteti Mesdhetar mbush 10 vjeç, Presidenti vlerëson me 3 dekorata pedagogë të mirënjohur të UMSH

Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë mbush 10 vjet nga dita e themelimit të tij. Në një ceremomni jubilare që bëri bashkë qindra të ftuar UMSH...

E RËNDË në ceremoninë e NATO-s, ushtarakëve u bie të fikët! Burime nga MM: Shkak temperaturat (PAMJET VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e sotme në ceremoninë e 10 vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Newsbomb.al...

Çmimet Oscar, aktori i lë të gjithë me gojë hapur, shkon në ceremoni me fustan

Mbrëmë u mbajt edicioni i 91-të i ndarjes së çmimeve Oscar në Dolby Theatre në Hollywood. E gjithë vëmendja e mediave ndërkombëtare ishte mbrëmë...

Bulevardi i blinduar nga policia, ceremoni martesore te Liqeni Artificial (FOTOT)

Teksa bulaveardi "Dëshmorët e Kombit" është blinduar nga forcat e policisë për shkak të protestës së opozitës e cila pritet të nisë në orën...

PD ceremoni në nderim të Azem Hajdarit,  DETAJET nga organizimi

Sot Partia Demokratike ka përgatitur një ceremoni për të nderuar kujtimin e liderit të levizjes studentore që përmbysi diktaturën komuniste, Azem Hajdari, në 20...

Lajmet e fundit