Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

celular

Ndodh në Lezhë, tentohet të futet në burg celular me PËLLUMB

Një aparat celular është tentuar të futet në burgun e Lezhës në një mënyrë jo të zakonshme.  Mësohet se në IEVP...

Shqetësohen britanikët: Ka një sektor ku Shqipëria është më mirë se ne

Një investigim i Komisionit Kombëtar për Infrastrukturën lidhur me mbulimin e internetit për të gjithë qytetarët ka shkaktuar shqetësim në Britaninë e Madhe. ...

Kamerat e sigurisë filmojnë momentin kur Samsung Galaxy S7 shpërthen brenda lokalit

Kamerat e sigurisë në një lokal në Witham, Essex të Britanisë së Madhe kanë filmuar momentin e shpërthimit të një celulari Samsung Galaxy S7....

Lamtumirë portofola dhe karta krediti! Tani paguhet me shenjat e… gishtave!

Lamtumirë portofola, karta krediti dhe celularë! Turistët mund të paguajnë tashmë edhe me shenjat e gishtave në Japoni. ”Duke filluar nga kjo...

Lajmet e fundit