Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

celtic

“Për Bertie”, Ilir Meta përshëndet kalimin e Celtic në finalen e Kupës, ia dedikon fitoren legjendës që u nda nga jeta pak ditë më...

Presidenti Ilir Meta njihet si një nga tifozët më të “zjarrtë” të Celtic në Skoci, ekip të cilin e ka ndjekur disa herë nga...

“Metën e kam shok që në fëmijëri”, rrëfehet Rudi Vata: Më ka dhënë shpërblim si asnjë kryeministër më parë

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare Rudi Vata, ka treguar marrëdhënien me Presidentin Ilir Meta. I ftuar në emisionin ish-futbollisti Rudi Vata është shprehur se Metën e...

Meta në versionin ultras në Skoci, i sjell fat Celtic në fitoren kundër Uzunit

Celtic ka fituar 2-0 me Ferencvaros në Skoci. Dueli vlente për grupet e Ligës së Europës, ndërsa në stadium ka qenë prezent edhe presidenti...

Presidenti Meta “arratiset” nga Shqipëria, udhëton për në Skoci, do të jetë në stadium për të parë Celtic

Presidenti Ilir Meta është larguar nga Shqipëria dhe ka udhëtuar drejt Skocisë për në qytetin Glasgow. Mediat e huaja që kanë që kanë publikuar edhe...

Djali i Rudi Vatës firmos kontratë me Celtic, Presidenti Meta e uron: Shpresoj të ndjekësh gjurmët e babait tënd dhe të bëhesh një yll

Rocco Vata, djali i ish-futbollistit të kombëtares shqiptare Rudi Vata, ka nënshkruar ditën e djeshme një kontaratë 3 vjeçare me ekipin legjendar të Skocisë,...

Me bluzen e Celtic-ut veshur, e diela e gjen Presidentin Meta në Piqeras

Kjo e dielë e ka gjetur Presidentin Ilir Meta në Piqeras, teksa ai vetë ka postuar edhe disa foto nga vizita në fshatin bregdetar.“Nga...

Meta ‘sfidon’ Berishën në vrap, me bluzën e Celtic bën 26 km buzë detit: S’është e lehtë, por ne ia dalim (VIDEO)

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta sapo "sfidoi" ish-kryeministrin Berisha, i cili shquhet për ecjet e tij buzë detit. Duke...

Skuadra e zemrës ia bën natën të paharrueshme, META shpërndan videon e festës së papërmbajtshme në Romë: Shkëlqyet gjatë gjithë ndeshjes (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta i është gëzuar pa masë triumfit të skuadrës skoceze Celtic ndaj Lacios në Romës mbrëmjen e sotme duke triumfuar në kohën...


Lajmet e fundit