Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

CDC amerikane

CDC na konsideron NIVEL 1, Yuri Kim fton amerikanët të vizitojnë Shqipërinë: Vend me rrezik të ulët nga Covid-19! Ejani për qejf dhe biznes

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka deklaruar se SHBA e konsideron Shqipërinë si një vend me nivel të ulët rreziku nga Covid-19. Diplomatja e...

Lajmet e fundit