Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

casa italia

Parkingun e makinave e kishte kthyer në magazinë, pronari i Casa Italias nuk dëshmon në Prokurori, pretendon se “nuk është mirë psikologjikisht”

Magazina e qendrës tregtare “Casa Italia” u përfshi nga flakë të mëdha pasditen e 24 marsit, të cilat vijuan për 3 ditë me radhë....

Hetimet e Prokurorisë së Tiranë për zjarrin te ‘Casa Italia’, grupit të oficerëve iu bashkohet dhe një inxhinier i pavarur: Do zbardhin shkakun e...

Një inxhinier i pavarur i është bashkuar grupit të oficerëve dhe prokurorit të Prokurorisë së Tiranës, që po hetojnë për shkaqet e zjarrit që...

“Parkingu ishte kthyer në magazinë”, kreu i Zjarrfikses së Tiranës: Arjani ishte nisur drejt derës por nuk arrriti dot, shokët u kthyen kurse ai...

Kreu i Shërbimit Zjarrfikës të Tiranës Shkëlqim Goxhaj, ka treguar mbrëmjen e djeshme vendin ku u gjet trupi i pajetë i “Dëshmorit të Atdheut”Arjan...

Heroi i heshtur Arjan Sala, shpallet “Dëshmor i Atdheut”

Arjan Sala, 32 vjeçari që humbi jetën në magazinën e qendrës tregtare “Casa Italia”, shpallet “Dëshmor i Atdheut”. Ministri Niko Peleshi ka firmosur pak...

Edi Rama shkon në shtëpinë e familjes së Arjan Salës, 32 vjeçarit që humbi jetën në magazinën e ‘Casa Italias’

Kryeministri Edi Rama shkon për vizitë ngushëllimi në shtëpinë e Arjan Salës, 32 vjeçarit që humbi jetën në magazinën e qendrës tregtare “Casa Italia”.Arjan...

Detaje të reja nga zjarri në “Casa italia”, çfarë i shkaktoi flakët që i morën jetën Arjan Salës

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi tek magazinat e “Casa Italia”, ku fatkeqësisht humbi jetën 33-vjeçari Arjan...

Ilir Meta në shtëpinë e Arjan Salës për ngushëllim: U bëj thirrje mediave të raportojnë pa censurë, Arjani një hero që shpëtoi shumë jetë...

Presidenti Ilir Meta sapo ka dalë nga vizita në familjen e heroit të ditës së sotme Arjan Salës që u gjet mëngjesin e sotëm...

“Në objekt nuk ka trup tjetër”, kreu i zjarrfikësve të Tiranës: Situata ka qenë e vështirë, trupin e Arjan Salës e gjetëm në mes...

Kreu i shërbimit zjarrfikës të Tiranës Shkëlqim Goxhaj, ka thënë se nëë magazinën e qendrës tregtare Casa Italia, ku u gjet i pajetë Arjan...

Detaje të reja nga vdekja tragjike e Arjan Salës te “Casa Italia”, “luftoi” disa orë për të mbijetuar, trupi u gjet i mbuluar me...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë tek ‘Casa Italaia”, ku nga flakët mbeti i bllokuar 32-vjeçari Arjan Sala, trupi...

Trupi i tij u gjet pas 59 orësh, presidenti Meta mesazh për heroin Arjan Sala: U përjetësua në zemrat tona si simbol i vetëmohimit!...

Presidenti Ilir Meta shkruan një mesazh të ndjerë ngushëllimi, për ikjen nga jeta të Arjan Salës, punonjësit 32 vjeçar të sigurisë së qendrës tregtare...

Lajmet e fundit