Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

caroline

Dalin fotot, kjo është transgjinorja Emanuela me të cilën shoqërohej piloti grek që vrau gruan

Fotot që shihni më poshtë janë fotot e një transgjinoreje e cila njihet në zonë si Emmanuela. Për të thuhet se është personi që...

I riu shqiptar tenton të përdhunojë vajzën greke, në të njëjtën zonë ku u vra mizorisht nga hajdutët 20 vjeçarja britanike

Një 17 vjeçare është sulmuar seksualisht nga një 19 vjeçar shqiptar disa metra pranë shtëpisë së saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur dy netë më...

Detaje të reja nga vrasja e 20 vjeçares në Greqi, bashkëshorti zbulon çfarë dëgjoi nga biseda e autorëve

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 20 vjeçares Caroline në Greqi, e cila u ekzekutua brenda shtëpisë s ësaj në Glyka Nera.Burri...

Vrasja e tmerrshme e 20-vjeçares në Greqi, mediat greke drejtojnë gishtin nga shqiptarët: Ata e kanë bërë, bashkë me…

Vrasja e 20-vjeçares Koraline, e cila ishte martuar me një grek dhe së bashku kishin një fëmijë, ka tronditur opinionin publik në greqi, por...

Moderatorja vrau veten për ‘Shën Valentin’, Rita Ora bën dedikimin prekës për miken e ngushtë: Ishe një dritë, akoma dëgjoj të qeshurën tënde

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka bërë një dedikim prekës për mikeshën e saj të ngushtë, një prej moderatoreve më të njohura në Mbretërinë...

Lajmet e fundit