Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

Caroline Krauts

“I thashë që s’e dua fëmijën tonë, dua ta lëndoj sa më shumë”, zbardhet ditari i 20-vjeçares Caroline: E kam nga hormonet

Një ngjarje e tmerrshme ajo e 11 majit, ku mbeti e vdekur në sy të foshnjes, 20 vjeçarja Caroline Krautz. Ishte burri i saj...

Komentuesi vë në siklet moderatorin grek: Si ndiheni që përmendët shqiptarët për vrasjen e Carolinës? (VIDEO)

Ngjarja tragjike që ndodhi në 11 maj në Greqi dhe që tronditi mbarë opinionin publik, dje u zbzardh përfundimisht. Bashkëshotri i saj 32-vjeçar pranoi...

“Pra Carolinën nuk e kanë vrarë shqiptarët”, Braçe: Krimi s’ka kombësi, media greke e mbytur nga steriotipet të kërkoj ndjesë

ZëvëndësKryeministri Erion Braçe ka reaguar për lajmin që tronditi Greqinë, ku pas shumë akuzave për shqiptarët, doli që Charalambos Anagnostopoulos është autori i ngjarjes së...

E BUJSHME/ Pas 8 orësh në pyetje, Anagnostopoulos pranon krimin dhe tregon pse e mbyti për vdekje gruan e tij Caroline

Piloti 32-vjeçar Charalambos Anagnostopoulos u arrestua sot nga policia greke dhe pas 8 orësh marrje në pyetje, ka pranuar vrasjen e gruas së tij,...

“I njoha se flisnin shqip”, si u mundua 32-vjeçari të përfshinte shqiptarët në vrasjen e gruas së tij, mediat greke “e mbështetën”

Një ngjarje e tmerrshme ndodhi në 11 maj të këtij viti, ku u mësua se në Greqi u vra 20-vjeçarja Caroline Krauts, nënë e...

Merr fund MISTERI në Greqi: 20-vjeçaren Caroline e mbyti dhe e vrau burri i saj grek, gjithçka ndodhi në sy të vajzës së vogël

Policia greke ka arrestuar Charalambos Anagnostopoulos, pilotin 32-vjeçar i cili ishte burri i viktimës Caroline Krauts. Mediat greke prej shumë kohësh patën një fushatë...

Lajmet e fundit