Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Carlo Mazzei

I ri dhe i apasionuar pas politikës, kush është Carlo Mazzei, arbëreshi që kandidon për kryetar bashkie në Romë

Për herë të parë një arkitekt arbëresh kandidon për kryetar bashkie në Romë. Carlo Mazzei kandidon përballë dy rivalëve të tij, Francesco Laddaga dhe Alessandro...

Lajmet e fundit