Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Carlo Bollino

Shqipëria nuk mori ‘OK’ nga Franca, Carlo Bollino publikon SHIFRAT e azilkërkuesve: Macron GËNJEN për negociatat

Gazetari dhe analisti Carlo Bollino, ka publikuar shifrat e azilkërkuesve shqiptarë në Francë, duke argumentuar se presidenti francez Macron ka gënjyer për zmadhimin e...

Çlirim Gjata i thotë Carlo Bollinos në mes të emisionit: Pusho Agush!

Përplasje në studion e Eni Vasilit mbrëmë mes sekretarit për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata dhe pronarit të Report Tv Carlo Bollino....

Iku nga Carlo Bollino, Muhamed Veliu rikthehet në ‘familje’: Koha për të përveshur mëngët

Muhamed Veliu pasi hoqi dorë nga posti i drejtorit të Informacionit në televizionin e Carlo Bollinos, ka vendosur të rikthehet në “familjen” e tij....

Debatet me studentët, Bollino: Rama tolerant ndaj fyerjeve, pranoi sharje e ofendime

Gazetari Carlo Bollino ka komentuar mbrëmjen e sotme në emision 'Open' të Eni Vasilit qëndrimin e kryeministrit Edi Rama në takimet me studentët, të...

Carlo Bollino bën DEKLARATËN e fortë: Opozita u rikthye në Kuvend për të shpëtuar mandatet

Gazetari Carlo Bollino ka folur mbrëmjen e sotme në emision 'Open' të Eni Vasilit për protestën e studentëve dhe për bojkotin e Parlamentit nga...

Sulmoi live Report TV, Bollino i përgjigjet Bashës: Vepron me mediat si Berisha e me bankat si Enveri me kulakët

Mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin '5 pyetje nga Babaramo' Lulzim Basha shpërtheu në akuza të forta ndaj televizionit ku ishte i ftuar,...

‘Rama bëri propozimet e tij, tani studentët duhet të sqarojnë opinionin publik, i pëlqejnë ato apo jo’

Kur protesta e studentëve ka mbyllur ditën e 6 të saj, dhe reagimet nga aktorët politikë përkatës kanë qenë të shumta, opinioni publik ende...

Bashkë me tarifat, tani luftë mediokritetit në Universitete

Protesta e studentëve që kanë provime të prapambetura dhe kërkojnë të hiqet taksa ekstra mbi kreditet për provimet e padhëna në kohë, rrezikon të...

Alfed Peza i kthehet Bollinos: Dhimbje e madhe, dikur ishe ‘like a boss’, tani… A është gruaja jote ortake me kompaninë nën hetim? (PËRPLASJA)

Alfred Peza i përgjigjet botuesit Carlo Bollino pas një shkrimi të këtij të fundit ku e cilësonte ish deputetin e PS një “kotele” përballë...

Lajmet e fundit