Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Carlo Bollino

Carlo Bollino IRONIZON reagimin e Bashës për protestat në SHBA: Mrekullia e parë e 2021, njëlloj si dhuna që bashkë me Berishën nxiti në...

Gazetari Carlo Bollino ka komentuar reagimin e kreut të PD-së, për protestat e dhunshme në SHBA, nga mbështetesit e Donald Trump. ...

Carlo Bollino ‘PLAS’ bombën në emision: Në 1999 kam parë Bashën në Kukës, mund të dëshmojë dhe Ilir Meta

Gazetari, Carlo Bollino ka bërë një deklaratë 'bombë' mbrëmjen e sotme, teksa ka pohuar se në vitin 1999 kur raportonte për luftën në Kosovë...

Akuzat për dhënien e nënshtetësive, Meta vjen i përgatitur në konferencë: Është respektuar ligji, nëse s’do ishin ndjekur procedurat Besa Shahini nuk do bëhej...

Debati për dhënien e nënshtetësisë nga Presidenti Ilir Meta pa respektuar procedurat përkatëse që parashikon ligji, ka përfunduar me sulme personale mes institucionit të...

Bollino i përgjigjet 10 pyetjeve të Metës dhe e akuzon: Ti fsheh VRASËS FËMIJËSH mes intelektualësh e Arqipeshkësh

Gazetari Carlo Bollino i është përgjigjur 10 pyetjeve të drejtuara nga Presidenca pak ditë më parë, por nuk ka ngurruar edhe të akuzojë Metën...

Carlo Bollino mbron kryepolicin Arben Frashëri nga shkarkimi: Në vendin e narkotrafikantëve, ky polic duhej të shpallej hero (E PLOTË)

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ditën e djeshme shkarkoi nga detyra Drejtorin e SHÇBA rajonale Fier-Berat, Arben Frashëri. Arben Frashëri nuk...

Gazetari Carlo Bollino bën deklaratën ‘BOMBË’ në emision: Denoncova kanabisin në 2006, më KËRCËNUAN ME VDEKJE

Gazetari Carlo Bollini ka bërë një deklaratë të bujshme në emisionin Open” me gazetaren Eni Vasili. Ai është shprehur se ka...

Carlo Bollino i del në krah Ardi Veliut, sulmon Berishën: Vetëm ju s’mund të skandalizoheni, gjeneralët e PD masakronin popullin në ’97. Gazidede do...

Ngjarja e ndodhur në Këshillin e Sigurisë ku Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu u tregoi deputetëve një video të nënës...

Bollino sulmon Metën: Është puç vetëm në botën paralele të Ilirit! Berishës i ka mbetur një supervilë me 7 oxhakë dhe një djalë që...

“Është puç vetëm në botën paralele të Ilirit”. Kështu e titullon shkrimin e tij për Presidentin Ilir Meta, botuesi Carlo Bollino i cili thotë...

Aktivistja: Pashë Kryemadhin dhe Carlon që ziheshin! M’u kujtua kur shisnim qepë unë e Fatimja, (nëna e Monikës) te Qyteti Studenti

Ish e përndjekura politike, aktivistja e njohur Ajtanga Lubonja është ngacmuar nga debati i Monika Kryemadhit të LSI e botuesit Carlo Bollino dhe është...

Aleksandër Çipa sulmon hapur Carlo Bollinon: Modeli më i shëmtuar i botuesit, përdoret si pronar me konçensione

Carlo Bollino, ditën e djeshme në një prej studiove televizive tha se fakti që Rama kritikon mediat është tregues që mediat kanë lirinë për...

Lajmet e fundit